ЄДРПОУ: 
Пароль: 

Про Асоціацію Діяльність Новини Запитання до СРО Контакти Мапа сайту

20.06.2019

НКЦПФР має намір змінити положення про консолідований нагляд за діяльністю небанківських фінансових груп, переважна діяльність у яких здійснюється професійним учасником фондового ринку

Шановні члени Асоціації «УФТ»!

Звертаємо вашу увагу на проект змін до Положення про консолідований нагляд за діяльністю небанківських фінансових груп, переважна діяльність у яких здійснюється особою, яка отримала ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку (далі – проект змін), який був оприлюднений на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР).

Як повідомляє НКЦПФР зміни стосуються встановлення порядку виявлення, визнання та припинення визнання НКЦПФР небанківських фінансових груп, нагляд за якими вона здійснює, удосконалення порядку погодження відповідальної особи небанківської фінансової групи та вимог до неї, внесення змін до порядку визначення регулятивного капіталу небанківської фінансової групи та періодичності розрахунку його величини, запровадження порядку розкриття інформації про небанківську фінансову групу.

Крім того, НКЦПФР вводиться термін структура власності небанківської фінансової групи, який означає систему взаємовідносин юридичних та фізичних осіб, що дає змогу визначити всіх учасників небанківської фінансової групи, які мають спільного контролера.

Подання консолідованої звітності, у тому числі річної консолідованої фінансової звітності небанківської фінансової групи, до НКЦПФР буде здійснюватись відповідальною особою щороку до 30 квітня року, наступного за звітним (зараз до 01 червня).

НКЦПФР має право вимагати від відповідальної особи, контролера, учасника небанківської фінансової групи, а відповідальна особа, контролер, учасник небанківської фінансової групи зобов’язані надати на вимогу НКЦПФР інформацію та документи, що підтверджують (спростовують) існування небанківської фінансової групи, склад учасників небанківської фінансової групи, види їх діяльності.

До переліку документів, які контролер небанківської фінансової групи має надати до НКЦПФР протягом 30 календарних днів з дати створення небанківської фінансової групи, додано інформацію про контролерів небанківської фінансової групи за відповідними формами та схематичне зображення структури власності небанківської фінансової групи;

З іншими змінами можна ознайомитись посиланням.

Пропозиції та зауваження до проекту змін можна надсилати до 02 липня 2019 року на адресу Асоціації «УФТ» у письмовій формі (адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Воскресенська, 30), надсилати на електронну пошту (info@aust.com.ua), або надсилати безпосередньо на адресу НКЦПФР: 01010, м. Київ – 601, вул. Московська, 8, управління методології корпоративного управління та корпоративних фінансів та на електронні адреси dmytro.peresunko@nssmc.gov.ua та nataliya.kovalenko@nssmc.gov.ua.

З повагою, Асоціація «УФТ».


Останні новини
03.12.2019 р.
03.12.2019 р.
22.11.2019 р.
12.11.2019 р.
07.11.2019 р.
07.11.2019 р.
05.11.2019 р.
05.11.2019 р.
01.11.2019 р.
01.11.2019 р.